YSFB1890-4R7M
MFR.Part #
YSFB1890-4R7M
JLCPCB Part #
C5563775
Package
SMD,18.3x18.2mm
Description
23A 3.4mΩ 39A 4.7uH ±20% SMD,18.3x18.2mm Power Inductors ROHS