YSFB1275-150M
Extended
Manufacturer
YJYCOIN
MFR.Part #
YSFB1275-150M
JLCPCB Part #
C20613213
Package
SMD,14x13.3mm
Description
-、1.65A、10A -、Magnetic Shielded Inductor 10mΩ、45mΩ 2.2uH、15uH 2.7A、10A ±20%、±20% SMD,14x13.3mm Power Inductors ROHS