YPRH8D43-680M
Extended
Manufacturer
YJYCOIN
MFR.Part #
YPRH8D43-680M
JLCPCB Part #
C338828
Package
SMD,8x8mm
Description
1.5A 1A 240mΩ 68uH Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,8x8mm Power Inductors ROHS