YPRH6D38-680M
MFR.Part #
YPRH6D38-680M
JLCPCB Part #
C514862
Package
SMD,6.7x6.7mm
Description
234mΩ 68uH 750mA Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,6.7x6.7mm Power Inductors ROHS