YPRH6D38-221M
MFR.Part #
YPRH6D38-221M
JLCPCB Part #
C338819
Package
SMD,6.7x6.7mm
Description
220uH 430mA 890mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,6.7x6.7mm Power Inductors ROHS