YPRH5D28-150M
MFR.Part #
YPRH5D28-150M
JLCPCB Part #
C514852
Package
SMD,5.7x5.7mm
Description
1.1A 103mΩ 15uH Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,5.7x5.7mm Power Inductors ROHS