YPRH5D28-101M
MFR.Part #
YPRH5D28-101M
JLCPCB Part #
C338809
Package
SMD,5.7x5.7mm
Description
100uH 420mA 520mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,5.7x5.7mm Power Inductors ROHS