YPRH5D18-330M
Extended
Manufacturer
YJYCOIN
MFR.Part #
YPRH5D18-330M
JLCPCB Part #
C338803
Package
SMD,5.7x5.7mm
Description
33uH 386mΩ 650mA Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,5.7x5.7mm Power Inductors ROHS