YPRH4D28-221M
MFR.Part #
YPRH4D28-221M
JLCPCB Part #
C338800
Package
SMD,4.7x4.7mm
Description
1.72Ω 200mA 220uH Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,4.7x4.7mm Power Inductors ROHS