YPRH3D28-6R8M
MFR.Part #
YPRH3D28-6R8M
JLCPCB Part #
C514837
Package
SMD,3.8x3.8mm
Description
55mΩ 6.8uH 600mA Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,3.8x3.8mm Power Inductors ROHS