YPRH3D28-4R7M
MFR.Part #
YPRH3D28-4R7M
JLCPCB Part #
C514836
Package
SMD,3.8x3.8mm
Description
4.7uH 46mΩ 800mA Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,3.8x3.8mm Power Inductors ROHS