YPRH3D16-4R7M
Extended
Manufacturer
YJYCOIN
MFR.Part #
YPRH3D16-4R7M
JLCPCB Part #
C338786
Package
SMD,3.8x3.8mm
Description
105mΩ 4.7uH 900mA Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,3.8x3.8mm Power Inductors ROHS