YPRH1508-152M
MFR.Part #
YPRH1508-152M
JLCPCB Part #
C970553
Package
SMD,15x15mm
Description
1.5mH 2.5Ω 850mA Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,15x15mm Power Inductors ROHS