YPRH1209-820M
MFR.Part #
YPRH1209-820M
JLCPCB Part #
C5200331
Package
SMD,12x12mm
Description
2.62A 82uH 99mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,12x12mm Power Inductors ROHS