YPRH1209-682M
MFR.Part #
YPRH1209-682M
JLCPCB Part #
C5278961
Package
SMD,12x12mm
Description
350mA 6.8mH 9Ω Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,12x12mm Power Inductors ROHS