YPRH1209-180M
MFR.Part #
YPRH1209-180M
JLCPCB Part #
C5200327
Package
SMD,12x12mm
Description
18uH 28mΩ 5.48A 5.48A ±20% SMD,12x12mm Power Inductors ROHS