YPRH1209-142M
MFR.Part #
YPRH1209-142M
JLCPCB Part #
C339960
Package
SMD,12x12mm
Description
1.4mH 2.1Ω 600mA Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,12x12mm Power Inductors ROHS