YPRH1207C-471M
Extended
Manufacturer
YJYCOIN
MFR.Part #
YPRH1207C-471M
JLCPCB Part #
C20417206
Package
SMD-4P,12x12mm
Description
1.2A 1.42Ω 470uH Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD-4P,12x12mm Power Inductors ROHS