YPRH1207C-100M
MFR.Part #
YPRH1207C-100M
JLCPCB Part #
C20417198
Package
SMD-4P,12x12mm
Description
10uH 58mΩ 5A Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD-4P,12x12mm Power Inductors ROHS