YPRH1207-390M
MFR.Part #
YPRH1207-390M
JLCPCB Part #
C504032
Package
SMD,12x12mm
Description
2.75A 39uH 73mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,12x12mm Power Inductors ROHS