YPRH1205-681M
MFR.Part #
YPRH1205-681M
JLCPCB Part #
C718294
Package
SMD,12x12mm
Description
1.2Ω 480mA 680uH Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,12x12mm Power Inductors ROHS