YPRH1205-680M
MFR.Part #
YPRH1205-680M
JLCPCB Part #
C718290
Package
SMD,12x12mm
Description
1.5A 120mΩ 68uH Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,12x12mm Power Inductors ROHS