YPRH1205-331M
MFR.Part #
YPRH1205-331M
JLCPCB Part #
C718292
Package
SMD,12x12mm
Description
330uH 510mΩ 680mA Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,12x12mm Power Inductors ROHS