YPRH1204-151M
MFR.Part #
YPRH1204-151M
JLCPCB Part #
C718284
Package
SMD,12x12mm
Description
150uH 530mΩ 950mA Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,12x12mm Power Inductors ROHS