YPRH1204-150M
MFR.Part #
YPRH1204-150M
JLCPCB Part #
C338844
Package
SMD,12x12mm
Description
15uH 3.2A 50mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,12x12mm Power Inductors ROHS