YPRH105R-6R8M
MFR.Part #
YPRH105R-6R8M
JLCPCB Part #
C514828
Package
SMD,10.2x10mm
Description
18mΩ 5.4A 5.4A 6.8uH Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,10.2x10mm Power Inductors ROHS