YPRH104R-680M
Extended
Manufacturer
YJYCOIN
MFR.Part #
YPRH104R-680M
JLCPCB Part #
C514822
Package
SMD,10.2x10mm
Description
1.42A 1.5A 213mΩ 68uH Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,10.2x10mm Power Inductors ROHS