YPRH0704-471M
MFR.Part #
YPRH0704-471M
JLCPCB Part #
C514816
Package
SMD,7.3x7.3mm
Description
260mA 3.01Ω 470uH Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,7.3x7.3mm Power Inductors ROHS