YPRH0704-2R2M
MFR.Part #
YPRH0704-2R2M
JLCPCB Part #
C514805
Package
SMD,7.3x7.3mm
Description
2.2uH 28mΩ 6A Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,7.3x7.3mm Power Inductors ROHS