YPRH0703-6R8M
MFR.Part #
YPRH0703-6R8M
JLCPCB Part #
C718267
Package
SMD,7.3x7.3mm
Description
1.81A 6.8uH 65mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,7.3x7.3mm Power Inductors ROHS