YPRH0703-680M
MFR.Part #
YPRH0703-680M
JLCPCB Part #
C718270
Package
SMD,7.3x7.3mm
Description
520mΩ 610mA 68uH Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,7.3x7.3mm Power Inductors ROHS