YPRH0703-471M
MFR.Part #
YPRH0703-471M
JLCPCB Part #
C718275
Package
SMD,7.3x7.3mm
Description
240mA 4.18Ω 470uH Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,7.3x7.3mm Power Inductors ROHS