YPD0910-100M
Extended
Manufacturer
YJYCOIN
MFR.Part #
YPD0910-100M
JLCPCB Part #
C2681918
Package
SMD,10x9mm
Description
10uH 29mΩ 5.24A 5A ±20% SMD,10x9mm Power Inductors ROHS