YP1005-3R3M
MFR.Part #
YP1005-3R3M
JLCPCB Part #
C724318
Package
SMD,10x9mm
Description
3.3uH 30mΩ 5.84A Unshielded Inductor ±20% SMD,10x9mm Power Inductors ROHS