YP0503-6R8M
MFR.Part #
YP0503-6R8M
JLCPCB Part #
C576596
Package
SMD,5.8x5.2mm
Description
2.2A 6.8uH 90mΩ Unshielded Inductor ±20% SMD,5.8x5.2mm Power Inductors ROHS