YP0502-4R7M
MFR.Part #
YP0502-4R7M
JLCPCB Part #
C576580
Package
SMD,5.8x5.2mm
Description
140mΩ 2A 4.7uH Unshielded Inductor ±20% SMD,5.8x5.2mm Power Inductors ROHS