YP0502-331M
MFR.Part #
YP0502-331M
JLCPCB Part #
C3013663
Package
SMD,5.8x5.2x2.5mm
Description
170mA 330uH 4.3Ω SMD,5.8x5.2x2.5mm Power Inductors ROHS