YP0403-681M
MFR.Part #
YP0403-681M
JLCPCB Part #
C724310
Package
SMD,4.5x4mm
Description
10Ω 180mA 680uH Unshielded Inductor ±20% SMD,4.5x4mm Power Inductors ROHS