YP0402-1R0M
MFR.Part #
YP0402-1R0M
JLCPCB Part #
C576568
Package
SMD,4.5x4mm
Description
1uH 2.5A 30mΩ Unshielded Inductor ±20% SMD,4.5x4mm Power Inductors ROHS