YP0402-101M
Extended
Manufacturer
YJYCOIN
MFR.Part #
YP0402-101M
JLCPCB Part #
C576573
Package
SMD,4.5x4mm
Description
1.71Ω 100uH 250mA Unshielded Inductor ±20% SMD,4.5x4mm Power Inductors ROHS