YP0302-220M
Extended
Manufacturer
YJYCOIN
MFR.Part #
YP0302-220M
JLCPCB Part #
C516307
Package
SMD,3.5x3mm
Description
22uH 685mΩ 750mA Unshielded Inductor ±20% SMD,3.5x3mm Power Inductors ROHS