YNR8065-681M
MFR.Part #
YNR8065-681M
JLCPCB Part #
C2681911
Package
SMD,8x8mm
Description
1.62Ω 520mA 680uH 850mA Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,8x8mm Power Inductors ROHS