YNR8065-472M
MFR.Part #
YNR8065-472M
JLCPCB Part #
C2681915
Package
SMD,8x8mm
Description
12.15Ω 180mA 290mA 4.7mH Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,8x8mm Power Inductors ROHS