YNR8065-103M
MFR.Part #
YNR8065-103M
JLCPCB Part #
C2681917
Package
SMD,8x8mm
Description
10mH 130mA 200mA 22.8Ω Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,8x8mm Power Inductors ROHS