YNR8040-680M
MFR.Part #
YNR8040-680M
JLCPCB Part #
C341082
Package
SMD,8x8mm
Description
1.25A 196mΩ 450mA 68uH Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,8x8mm Power Inductors ROHS