YNR8040-221M
MFR.Part #
YNR8040-221M
JLCPCB Part #
C341085
Package
SMD,8x8mm
Description
220uH 599mΩ 800mA 850mA Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,8x8mm Power Inductors ROHS