YNR6045-151M
MFR.Part #
YNR6045-151M
JLCPCB Part #
C724297
Package
SMD,6x6mm
Description
150uH 580mΩ 700mA 800mA Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS