YNR6028-6R8N
MFR.Part #
YNR6028-6R8N
JLCPCB Part #
C341056
Package
SMD,6x6mm
Description
2.4A 2.6A 47mΩ 6.8uH Magnetic Shielded Inductor ±30% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS