YNR6028-151M
MFR.Part #
YNR6028-151M
JLCPCB Part #
C18236334
Package
SMD,6x6mm
Description
1.1Ω 150uH 480mA Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS