YNR6020-2R2N
Extended
Manufacturer
YJYCOIN
MFR.Part #
YNR6020-2R2N
JLCPCB Part #
C341043
Package
SMD,6x6mm
Description
2.2uH 2.75A 28mΩ 3.75A Magnetic Shielded Inductor ±30% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS